www.sentio-kuchnie.pl
Waluty:
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


INFORMACJE OGÓLNE

Możesz cieszyć się tą Polityką zwrotów. Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z przedmiotu, który kupiłeś u nas, skontaktuj się z nami. Tylko przedmioty, które są nieużywane, w stanie nadającym się do sprzedaży iw oryginalnym opakowaniu są uprawnione do zwrotu, wymiany lub zwrotu pieniędzy. Jeśli otrzymasz uszkodzony lub wadliwy przedmiot lub popełniliśmy błąd w Twoim zamówieniu, skontaktuj się z nami, a my natychmiast rozwiążemy ten problem. Sprawdzimy jakość zamówień, ale nie możemy obiecać towarów, które uległy uszkodzeniu podczas dostawy. Aby uniknąć wypadków, wybieramy najlepszy system logistyczny.

Dążymy do pełnej satysfakcji. Wszystkie zamówione produkty są tutaj ściśle związane z słowem "to, co widzisz na naszej stronie, to to, co dostajesz w ciągu 7 dni". Zanim skorzystasz z tej łatwej Polityki zwrotów, musisz skontaktować się z nami, wysyłając zwrotny adres przed odesłaniem produktów.

Wszystkie zamówione przedmioty są wybranymi tutaj przedmiotami. Obiecujemy Ci odpowiedni pakiet zamówień. Tak więc, jeśli zwracasz właściwe przedmioty do zwrotu, wszystkie zwrócone produkty podlegają częściowym opłatom za uzupełnianie zapasów i prowizji za przelew bankowy. Opłaty za wysyłkę i obsługę nie podlegają zwrotowi.

Nie pokrywamy kosztów wysyłki zwrotów lub wymiany odpowiedniego pakietu zamówień, ponosisz odpowiedzialność za koszty wysyłki i obsługi. Dodatkowo zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy ponosić odpowiedzialności za utracone przesyłki.

ZWROTY

Na naszej stronie internetowej Moncler Twoja pełna satysfakcja jest dla nas priorytetem w długoterminowej działalności między nami, oferujemy instrukcję zwrotu. Zanim zwrócisz towar, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail w celu omówienia problemu, który masz wcześniej.

Jeśli chcesz zwrócić swoje przedmioty, poinformuj nas o tym e-mailem lub czatem na żywo, podając przyczynę i numer zamówienia do zwrotu w ciągu 7 dni od otrzymania. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Wszelkie przedmioty muszą zostać odesłane wraz z oryginalnym opakowaniem. Wszystkie paczki powinny być wysyłane za pośrednictwem metody podatnej. Nie ponosimy odpowiedzialności za przesyłki zagubione w tranzycie. Należy pamiętać, że oryginalne koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Dlatego prosimy o kontakt z nami wszystkimi pytaniami i wątpliwościami przed złożeniem zamówienia.

WYMIANY

W ciągu 7 dni od daty zakupu, jeśli uznasz, że wybrane przez Ciebie produkty nie spełniają Twoich oczekiwań pod względem koloru lub rozmiaru, to szkoda, że ​​nie zostaną one wymienione. Jeśli jednak to nasz błąd, można go zwrócić i zastąpić pod następującymi warunkami. Musisz odesłać nam produkty w oryginalnym opakowaniu; produkty również nie powinny być używane.

Kiedy natychmiast otrzymamy produkty odesłane, zastąpimy je nowymi i odeślemy je do Ciebie. Koszty wysyłki zastępowanych produktów, które wysyłamy do Ciebie, również powinny zostać naliczone od Ciebie. Przed wysłaniem produktów do wymiany prześlij dodatkowy koszt wysyłki, aby najpierw wymienić od nas wymienione elementy. Jak tylko płatność zostanie zrealizowana, wymienimy elementy wysłane od Ciebie.

REFUNDACJE

Jeśli chcesz otrzymać zwrot pieniędzy, ponownie przelicytujemy kartę kredytową lub debetową pierwotnego nabywcy za zapłaconą kwotę pomniejszoną o koszty przesyłki pocztowej. Odczekaj trzy dni robocze od otrzymania przez nas zwróconego towaru, aby otrzymać zwrot pieniędzy. Po zakończeniu transakcji otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Odczekaj do dziesięciu dni roboczych, zanim środki znajdą odzwierciedlenie na Twoim koncie.

ODWOŁANIA

Jeśli złożyłeś zamówienie i chcesz je później anulować, skontaktuj się z naszym przedstawicielem obsługi klienta tak szybko, jak to możliwe. Bardzo nam przykro, że nie możemy anulować zamówienia, gdy zamówienie zostało wysłane. Dziękuję za zrozumienie. Jeśli nalegasz na anulowanie zamówienia, przestrzegaj naszych zasad dotyczących zwrotów. Częściowa bezzwrotna opłata za kartę kredytową jest odejmowana od kwoty kredytu.

Powrót